| toxicandy96 a întrebat:

Buna allhappy cateodata joc adv sau prov pe mess fara web.tongue vreau si eu niste provocari sa puna la status ceva sa radem de ex cum i-am dat intr-o seara : azi am invatat sa ma depilez cu dentiirolling on the floor) chestii sa radem big grin cine pune cat mai multe fundita:* mersi anticipat happy

1 răspuns:
| tpucristian a răspuns:

Azi am invatat sa ma rad pe limba laughingsau mia crescut par pe dinti laughinglaughingimi place sa ma rad cu bigu in cap laughing... mersi daca vrei sa jucam razor_bmw2010 te astept cu mare pacere laughingsa ne dam niste statusuriwinking:* MS sper sa ne auzim