| xBlondaa a întrebat:

EX nu e prietenul meu e fostul si cum am imi pus si in cealalta intrebare el vrea sa ne culcam impreuna; si mai mlt vb pe mess; iar acnd eu incep cu subiectul dragostea si scriu la status diferite chestii de dragoste; nu am mai baga in seama face urat si pune intrebari prostesti; ex "daca am facut poza care mia ceruto el etc.Azi juca adev sau provocare inntro conv. cu inca un coleg de a meu si o pritena din aceiasi scoala eu nu am intrat cu ei; dar aveau dif provocari sa puna la status te iubesc nu stiu ce etc Pana la urma i-am zis lui colegul meu sa ii spuna "i hate" i-a zis si el o zis ca nu stie de ce ii zic eu i hate; pana la urma o intrat si mi-a zis sa ii dau ignor ca el nu tine in lista panarame si zdrente ca mine; i-am zis inainte sa ii dau ign " stii doar ca mai am convorbirile noastre nu da asta na ma rog; hai ca nu et mai presez" si i-am dat ignor; nu stiu ce sa cred; ma mai iubeste sau doar isi bate joc ori face crize de gelozie dar mari? thinking va rog rasp. repede sa stiu ce sa fac; Multumesc anticipat. Dau FUNDA!:X

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

De ce-ti mai bati capul.Serios mergi mai departe, meriti ceva mai bunwinking :* Lasa trecutul in urma E CEL MAI BINE si rupe orice legatura cu el