| Bya24y a întrebat:

Bună! Am avut o răceala și am rămas cu o tuse si un hârait pe piept. M-am dus la medicul de familie. El a zis ca am atsm bronsic. Am stat si am plâns multe ore. Si nici macar nu am simptomele adica in afara de harait nu am nimic. Dorm ff bine respir super nu fluier. M-a trimis la ceva medic nu mai stiu cum se numeste in care sufli intr o pipeta si iti da niste medicamente. Acuma eu cred ca a gresit diagnosticul. Voi ce ziceti? Si daca am astm bronsic mai pot face dansuri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca medicul nu are cum sa greseasca diagnosticul doar pentru ca tu copilas mic, fara pic de cunsotinte medicale, crezi acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceri părerea unui al doilea medic. Nu e exclus ca primul să se înșele.

| Bya24y explică (pentru anonim_4396):

Nu prea stiu unde altundeva sa ma duc

| Bya24y explică:

Dau funda!