| MarianErwq a întrebat:

Buna, am fost acum câteva zile la un chef și am băut ceva interesant, problema e ca nu știu ce era (țin sa precizez ca era o băutura alcoolica, sa nu para altceva).
Era de culoare albă, cu un gust foarte amărui, atât îmi amintesc
Sunt curios ce era exact acea băutura pentru ca din păcate nimeni nu mi-a putut spune ce e, dintre persoanele cu care am fost.
Dacă aveți idei, as fi bucuros sa le aud

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ouzo.

| Lioana a răspuns:

Cum poti sa bei ceva fara sa stii ce e? Cine te-a servit trebuia sa stie ce e.

| Yuoia a răspuns:

Exista niste lichioruri care arata asa cum spui. Am vazut sticle in hipermarketuri dar nu le stiu gustul. Straine si scumpe.