| Helix a întrebat:

Buna TpU acum cateva zile am avut o problema : am fost cu un prieten la un local si am baut niste vodka iar cred ca el mi-a pus ceva in bautura nu sunt foarte sigura dar nu imi mai amintesc nimic din aceea zi doar ca am fost si am baut vodka. va rog spuneti mi ce mi-ar fi putut pune

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Benzodiazepine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcool. Si mie tot asta imi pun prietenii in bautura si apoi uit ziua respectiva. Sau doua zile. Sau tot week-end-ul...