| camy_1834 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru expertii TPU, ce varsta aveti? mariana, legiuitoarea, si ceilalti.sunt curioasa

camy:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt majoră, salariată, posesoare de permis auto și mașină personală, iar cât privește vârsta am avut un indiciu la început când am venit pe site la avatar.
Sunt o fire mai secretoasă și misterioasă. Nu spun unele lucruri, iar alte le iau cu mine în mormânt.
Pa, pa.

18 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Niciodata nu intrebi o femeie ce varsta are, - codul bunelor maniere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mami...nu ai dreptate...
De ce sa nu intrebi o femeie cati ani are?
De curiozitate nu? E o tampenie treaba asta cu..."nu e frumos sa intrebi cati ani ai".

| BUBULINA a răspuns:

La mine sti ce varsta am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oltencutooo, vrei sa cunosti varstele expertelor? ok.si eu vreau, am sa-ti urmaresc raspunsurile la intrebare. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Legiuitoarea-misterioasa... votatarolling on the floor
Alta la randrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@legiuitoarea-depinde, poate le aflu inainte. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criticistule jos labele! nu te mai lua de Justitiara ca ma supar! Sti ce face mos Martin cind se supara? Ghici? Bubu fata s-a referit la exp. TPU! dar chiar asa ai mai mult de 17 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Dragă eu_o_mare_enigma, nu vreau să te speri sau să te intimidez, dar au mai încercat şi alţii să mă descopere şi nu au reuşit.
Într-un final, au renunţat.
Nimeni nu a reuşit să mă cunoască în de ajuns. Ştiu ce am de făcut, omul îl las să se apropie de mine limitat. În momentul când a trecut de limită a intrat pe teren minat şi s-a pierdut.
O zi bună.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar conta asa de mult varsta?''

cami
| cami a răspuns:

Fratiilor, ce-aveti laughing nu sunt eu. E o alata "camy". Nu vedeti ca e cu "y" tongue
Eu nu-s experta, deci n-o sa zicbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BlindulBen, stii ce a zis vulpea la arici?
Ghici?
Nu te mai baga in seama cu japca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@legiuitoarea-asta pentru ca nu au stiut sa ajunga la sufletul tau.insa niciodata sa nu subestimezi o persoana.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dragă eu_o_mare_enigma, niciodată nu am făcut greșeala să subestimezi măcar o persoană!
Eu respect ca să fiu respectată, nu pusă la zid.
Asta nu au înțeles și nu înțeleg în continuare.
O seară cât mai plăcută.
Pa, pa.

| psiholoaga a răspuns:

Douazeci si trei. In cifre nu ma lasa sa o scriulaughing. Nici eu nu inteleg chestia asta cu "nu intreba o femeie..."; cred ca se aplica femeilor care nu se plac, de parca toate trasaturile unei femei ar sta sub umbra varstei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulți înainte, psiholoaga.
Pa, pa.

| lia a răspuns:

Ia uite mai, au raspuns si unii care se cred experti laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@legiuitoarea-ideea era alta, insa ma rog, daca tu ai inteles altceva, numai bine. iar altii, fii tu sigura ca te vor respecta, asta pentru ca stiu sa respecte o femeie.insa o femeie are nevoie de mai mult, nu numai de respect.asta nu ai inteles.winking