| pysy_1950 a întrebat:

Am si eu o rugaminte, ma puteti ajuta cu o idee despre ce as putea sa-i iau prietenului meu cadou, duminica face 19 ani. Bugetul meu nu este prea mare, dar as vrea sa fie ceva de care sa-si aduca aminte mereu.Multumesc.Fundita.

1 răspuns:
| Mentaa a răspuns:

Incerca o perna in forma de inima cu o poza imprimata cu voi doi.winking merge mereu, dar nu stiu exact de unde gasesti. 'big grin' ceva in genu' magazin de suveniruri cu tricouri din'alea funny si cani colorate, etc.; D I hope it's going to work :* mwwah