| Roxana_2583 a întrebat:

Ce-as putea sa-i iau prietenului meu cadou? face 27 de ani si n am nici o idee, ma puteti ajuta voi?

Răspuns Câştigător
| gagaangel a răspuns:

Buna
poti sai iei un ceas sau un tricou frumos acum depinde si de cei place...sau poti sai faci o petrecere surpriza sa ceri ajutorul mamei sale sa aranjati la ei acasa sau la tine si sa-i zici unui prieten sa plece cu el cateva ore pana sunteti gata ori un set de parfumuri sau...nu stiu lasatzi imaginatia sa zboare. poti sai iei un tricou si sai pui un mesaj pe el la city mall
bafta si la multi ani:X:X:X:X::X:Xlove struck

2 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Poti sa'i editezi un trikou haios cu o imagine reprezentativa si cu o porecla pe care o are sau sa scrii ceva ce i se potriveste pe acel tricouhappy... unde gasesti lokurile de editat trikouri sau cani vei gasi cataloage cu tot felul de imagini si tot felul de modelehappy...succes:X

| psyho a răspuns:

Gandeste-te la ceva original sau la ceva trasnit. oricum eu cred ca orice cadou este binevenit si conteaza mult pentru el.