| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa niste cartusuri noi pentru o imprimanta Canon?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Depinde... preturile variaza in functie de modelul imprimantei. Poti cauta pe net nr. cartusului si afli un pret estimativ... pentru ca in magazine probabil preturile sunt altele.mai mici sau mai mari, depinde.

5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Vreo 60-65 lei cu atat mi-am cumparat si euhappy

| EUSIATIT a răspuns:

Ceva de genu 6 7 ron nu sunt scumpe si eu am aceeasi impr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu mai bine le reincarci decat sa iti cumperi noi?big grin Ca reincarcatul costa vrea 7, 50 lei alb-negru si vreo 15lei color!happy Ieshi mult mai ieftin. Dar asa noi daca chiar insistilaughinglaughing vreo 60 de lei...straight face. De banii aia...big grin.

| yasmiskumpik a răspuns:

Pai costa amandouo 1. 200 si 2 costa 2. 400 dar merg si incarcate.

| Hanabi a răspuns:

Salut! Poti sa-ti faci o idee de pe internet; daca nu gasesti nimic util pe site, atunci ii poti contacta pentru informatii suplimentare. http://www.producton.ro