| anonim_4396 a întrebat:

care imi zice si mie cum pot vedea poza de la avatarul unei persoane dar pe tot ecranul? si fara sa se vada in ceata?

2 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

Nu se poate,, Poti sa o vezi pe tot ecranul descarcando de pe ascuns.ro dar se vede in ceata alta metoda nu mai stiu

| Dariana a răspuns:

Pai pentru a o vedea pe tot ecranul rogi persoana respectiva sa iti dea poza, asta e singura posibilitate sa o vezi asa pentru ca daca o copiezi se vede in ceata.Alta solutie nu cred ca exista!thinking O seara placuta!happy