| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii dau ignore unei persoane imi mai poate vedea avatarul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SianD a răspuns:

Ti-l poate vedea doar daca intra pe un site gen www.ascuns.ro si te "verifica" sa vada daca esti online/offline si atunci iti apare avatarul sau ii apare avatarul care l-ai avut in momentul in care i-ai dat ignore.

4 răspunsuri:
| CriCri a răspuns:

Cand ii dai ingnore tu doar nu mai vezi ce iti scrie. Ea te poate avea in lista, poate vedea daca tu esti online si iti poate vedea si si avatarul.

| MariaMonica a răspuns:

Iti poate vedea avatarul daca este inspirat/a si intra pe ydetector.ro sau alte site-uri de genu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu iti mai vede avatarut, nu iti mai vede nimic.Ca si atunci cand esti offline apari in lista persoanei.

| alexgigoiu a răspuns:

NU nu poate sa vada nimic