| OrangeWind a întrebat:

Cine este din Galati pe aici? Daca da imi puteti spune va rog cand apare si la cinematograful nostru prapadit din Tiglina The Twilight Saga: Eclipsa? As vrea si eu sa il vad dar la noi la Galati e un singur cinematograf cu un singur film pe saptamana.

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Il poti vedea si pe net. a dat cineva niste linkuri cu filmul la alta intrebare da' nu le mai gasesc.

| pwp a răspuns:

Eu sunt din braila.si eu am un singur cinematograf.aici inca nu a aparut