| AleXasta a întrebat:

Buna ...cine stie site-uri cu exercitii la mate REZOLVATE big grin... pls trebuie sa le dau maine si am de facut 100 crying 50 de algebra si 50 de geometrie
mersi:*:*

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ia o culegere de mate din anii trecuti alege exercitiile si rezolvarile copie-le de la finalul manualului...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vai, saraca de tine! Ti-a dat AZI 100 de exercitii pentru maine! Ar trebui sa dai in judecata profesorul ala! E un capcaun!
Sau, de fapt, asta a fost tema ta de vacanta pe care, pana acum, n-ai dat 2 bani?

| AleXasta explică:

Pai... big grin da asta a fost tema pentru vacanta... big grin

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Imi pare rau nu stiu nici unul. Dar din prima zi ai teme? Aaa...am inteles, este tema ta de vacanta, nu? Chiar imi pare rau ca nu te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectuat--i[-4____