| AleXasta a întrebat:

Buna ...cine stie site-uri cu exercitii la mate REZOLVATE big grin... pls trebuie sa le dau maine si am de facut 100 crying 50 de algebra si 50 de geometrie
mersi:*:*

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vai, saraca de tine! Ti-a dat AZI 100 de exercitii pentru maine! Ar trebui sa dai in judecata profesorul ala! E un capcaun!
Sau, de fapt, asta a fost tema ta de vacanta pe care, pana acum, n-ai dat 2 bani?

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Imi pare rau nu stiu nici unul. Dar din prima zi ai teme? Aaa...am inteles, este tema ta de vacanta, nu? Chiar imi pare rau ca nu te pot ajuta.

| madalicious a răspuns:

Ia o culegere de mate din anii trecuti alege exercitiile si rezolvarile copie-le de la finalul manualului...

| AleXasta explică:

Pai... big grin da asta a fost tema pentru vacanta... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectuat--i[-4____