| csftosu a întrebat:

Bună,
Cum pot vedea cine mi-a vazut povestea pe Facebook, în afară de cei pe care îi am deja la prieteni? Povestea îmi este publică, și pe lângă prieteni, îmi apare ca încă, câteva persoane mi-au văzut-o, doar ca nu pot vedea persoanele respective, îmi apare acolo un semn de întrebare, nimic mai mult.
Mulțumesc frumos

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti sunt prieteni, nu poti sa-i vezi, asta este clar, fiindca FB-ul nu a implementat si functia asta, care de altfel este inutila.