| ArdeleanuSimona a întrebat:

Cum pot vedea cine imi vede povestea pe Facebook, daca nu il la prieteni? Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca contul tau este setata pe "privat" nu te pot vedea decat prietenii tai, care sunt in lista ta.

Daca contul tau este setat pe "PUBLIC" atunci iti pot vedea toti contul si postarile, inclusiv storiurile tale.
Totusi nu vei putea sa stii cine ti-a vazut postarile sau storiurile, fiindca aceste site-uri nu vor arata decat pe prietenii tai, chiar daca este vizibil pentru tot publicul de pe FB sau Insta,

| carevaescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred că aici se referă la acele story uri. Pentru ele sunt setări care să le facă publice, private, sau extrem de restrânse.
Atunci când ai un story public practic oricine îl poate vedea. Însă Facebook nu îți spune identitatea persoanei dacă nu este în lista ta de prieteni.

Din nefericire în acest moment nu există o metodă pentru a vedea cine sunt cei care îți văd story urile din afara listei de prieteni.

| Lioana a răspuns:

Doar vizualizarile de la prieteni le poti vedea. Celelalte apar ca anonime.

| ReddY25 a răspuns:

Nu poți din păcate