| Anda998 a întrebat:

Buna! Daca elimin o compatibilitate de pe tinder, mai este posibil ca profilul acelei persoane sa imi apara pe feed? Adica sa ii dau like or pass. Sau nu mai pot avea niciodata vreo interactiune cu acel persoana?

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Nu mai apare și în plus algoritmul ia în calcul și alte calități ale persoanei în cauza pe care le va bloca dacă sa zicem ai spus nu la 4 persoane care au scris că sunt atletice și le place să fac sport dar tu nu ai vrut să eviți acest gen de persoane însă nu ți-a plăcut fața lor. Dacă mă întrebi pe mine e aiurea genul ăsta de aplicații dar dacă generația voastră nu vrea sa înțeleagă niște lucruri de bază ca mai trebuie sa ieșiți din casa și sa lăsați telefoanele... asta e. Cred că trebuie sa iti faci un cont nou, alt e-mail sau alt număr de telefon, depinde de aplicație. Te prinzi tu când vrei să faci schimbări.

| RAY a răspuns:

Din păcate aplicațiile sunt proaste, da block