| KrUeLlA a întrebat:

Dati-mi niste idei de cadouri pentru sora mea mai mare.Are 21 de ani. Funda[buget limitat]

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna.
Un set d`ala cu deodorant, gel de dus, etc.
Lantisor, inel, bratara, bluza, esarfa, fular.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de un ceas fantezie http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| KrUeLlA explică:

Ei i-am dat funda pentru ca am luat cateva chestii zise de ea.Va multumesc si voua, celelalte, v-am votat raspunsul.

| totolino a răspuns:

Ar fi dragut o cutie pentru bijuteri...(parerea mea)

http://www.cauti.ro/cutii-pentru-bijuterii/preturi-produse.html

| Cathy_5203 a răspuns:

O bluza, un parfum(costa cam intre 10 si 80 de lei, depinde ce parfum alegi sau un bibelou, ceva care sa fie frumos si sa-l poata sa-l puna prin casa(gen un suport frumos de lumanerele) sau lumanari parfumate, sau un set cadou(am vazut in kaufland set de la Eva Natura care contine gel de dus, sampon, balsam de par si crema pentru calcaie, toate cu levantica + o borseta in care sa le pui, iar pretul este pana in 30 de lei! Sper ca te-am ajutat!