| diana99 a întrebat:

Imi dati idei de cadouri pentru mama

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un simplu "te iubesc" love struck.

| serioousfresh a răspuns:

Pai: flori, accesori mamele adora accesoriile elegante ceva din argint poate gaseesti ceva mai putin costisitor, o bluza, ceva handmade facut de tinebig grin:big grin, poti gasi si multe chestii interesante in magazinele bamboo

| RoxiutzaRux a răspuns:

O diploma in care sa scrie :`Cea mai buna mama`sau nu buchet de flori.

| pisicutzaa a răspuns:

O bratara, o pereche de cerecei, sau un lantisor din aur, sau daca nu poti asa incearca cu un tort pe care sa scrii la multi ani si o petrecere surpriza acasa cu toti cei apropiati voua si poti adauga si un buchet de trandafiri rosii la nr sa fie varsta pe care o face ea