| DeliaAdriana01 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste idei de cadouri de Craciun pentru mama, tata si sora mea. Am 15 ani si un buget rezonabil. Mama e o persoana simpla si foarte ocupata, tata are aproape orice si sora mea are 21 de ani :d

Răspuns Câştigător
| Greece2000 a răspuns:

Buna Delia, unei persoane simple cum este mama ta ii trebuie ceva elegant si simplu cadoul potrivit ar fi o esarfa e foarte potrivita oricui si intotdeauna necesara, tatalui poti sa ii cumperi un ceas, iar surioarei tale iti poti cumpara un fes Mos Craciun sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Buna.Mamei tale cred ca ii poti lua ceva care sa o ajute in munca de acasa.un cadou pentru ia ar fi sa o ajuti cu pregatirile de craciun, sigur i-ar face mare placere asta.Ii poti cumpara o crema de maini, un parfum sau ceva pentru bcatarie.
Tatalui tau ii pot lua un obiect vestimentar sau un ceas, iar pentru surioara ta poti opta pentru un parfum, o geanta sau un ornament superb de Craciun.
Sper sa iti fiu de folos.Succes!

| Helena2011 a răspuns:

Pai...eu cred ca pentru mama si sora ta ar fi potrivit sa le faci cadou cate un ursulet de plus deoarece acel ursulet il va avea amintire. Tatalui tau poate un parfum...
Daca ti-am fost de ajutor, fundita? happy big grin

| Emmuta20 a răspuns:

Pai,la mama un film, tata nu stiu sora un parfum un ruj si farduri si pentru toti pulovere de craciun