| ioana_3915 a întrebat:

din greseala am apasat pe situl cinemarx unde scrie daca vrei sa te abonezi la Newsletter-ul CinemaRx si imi zice acum ca sunt abonata. Trebuie sa platesc? cum pot sa dezactivezi?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună.Nu trebuie să plăteşti nimic.Te-ai abonat la site-ul lor,şi vei primi automat e-mail-uri de la ei cu informaţii noi despre site etc.
Baftă. Apropo,dacă vrei să te dezabonazi,verifica-ţi e-mail-urile, găseşte mesajul de la ei, şi la sfârşit găseşti această opţiune.

1 răspuns:
| geologul a răspuns:

TE ai facut un cont acolo poate nu platesti nimic, numai cand ai dai date dupa cardul tau bancar atat.