| Mihaela_2645 a întrebat:

In vara merg la o nunta. Cat se mai da la masa - 2 persoane -? Nu am mai fost de 2 ani la o nunta si nu stiu cat mai merge darul. Nunta e in Craiova, la Hanul Craiovita. Din cate stiu meniul nu cred ca depaseste 350 rom de familie.

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Daca meniul este 350 mai adauga si decoratiunile, muzica si ajungi la 400 de familie (2) persoane asa ca se da aprox 500 sa ramana si mirilor ceva in plus fata de cheltuieli

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu am pus pentru 2 persoane, anul trecut in mai, 200 de euro la nunta unei verisoare primare.