| petrovicimarius98 a întrebat:

In vara trebuie sa merg la o nunta in Craiova si aceasta se tine la un local de lux de acolo. Nu stiu in ce sa ma imbrac sa-mi iau tenesi blugi si sacou sau sa inclin spre un costum?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! La costum evident, si cămașă albă, cravată asortată cu costumul, mergi la nuntă omule, nu in piață sa i ei sacul de cartofi, ce sa cauti in blugi si tricou la o nuntă? Pe cine m ai vezi in blugi si tenisilaughing?

| KodrutZ a răspuns:

Poti sa mergi si in pijamale atita vreme cit ai plicu gros la tine. A, si nu uita un detaliu foarte important - daca nunta e in Craiova, ar fi utila si o vesta antiglont si macar o bita daca nu ai sabie sau pistol.

| AliGab a răspuns:

La nunta te duci doar in costum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum mai, ce sa cauti in tenesi la nunta.Te duci cumva la fotbal sau in parc?

| TheCreature a răspuns:

Elegant si frumos!

| ovidiugiosanu90 a răspuns:

Costu boss arati si tu a om normal ....nu te vei duce in tenisi si tricou doar nu mergi pe tarla cu baietii

| Marius300 a răspuns:

La costum, e cel mai bine