| Cabbs_Georgy_2001 a întrebat:

Incepand de azi sunt reprezentant avon. Imi puteti da niste indrumatii, sfaturi legate de prima comanda pe care o voi face?

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Cred ca cele mai potrivite indrumatii ti le poate da cineva care e in business. Sunt sanse sa fie pe TPU astfel de persoane, dar poate ca e mai simplu sa ceri indrumatiile respective de la alti reprezentanti Avon, din proximitatea ta. De exemplu de la cea/cel care te-a "recrutat".