| lolo23 a întrebat:

Daca nu am mai o comanda la Avon de cateva luni, mai sunt reprezentant?

1 răspuns:
| Aura7Avon a răspuns:

Nu, dar te pot reactiva, in cazul in care nu ai ramas cu nicio datorie la ei ultima data; chiar este si o promotie acum pentru fostii reprezentanti : daca se reactiveaza pana miercuri, primesc cadou un ceas. Eu sunt coordonator Avon in Constanta (dar nu este o problema, pentru ca tocmai mi-am inscris o prietena din Caras-Severin, deci poti fi de oriunde ), daca vrei, putem vorbi la aura_avon@yahoo.com.