| DeeaDiduu a întrebat:

Ca reprezentant nou Avon, cum plasez prima comanda? Am inteles ca numarul de reprezentant o sa-l am la prima comanda, pe factura.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Cel mai bine întreaba i pe cei de la avon, fiind prima ta comandă este normal sa nu te descurci, ei te vor ajuta si i ti vor spune pas cu pas ce ai de facut, sau ia legatura cu persoana care te a inscris la Avon, ea trebuie sa te ajute.

| anamariarot a răspuns:

Numarul de reprezentant ar trebui sa-l primesti inainte, ca sa te poti autentifica pe site. Dupa ce te-ai autentificat, iti apare automat pe undeva prin stanga sus "plaseaza o comanda"

| MrSphirit a răspuns:

Http://www.reprezentantavon.info/ vin o aici in echipa si te ajutam noi