| Bulina_4880 a întrebat:

Buna:*
La scoala diriga ne-a pus sa ne facem cadou unii la altii de craciun
Am tras la sort toti
Iar eu am cazut cu un baiat x_x
In finelaughing
Ce cadou as putea sa ii i-au?
Nu am nici o idee
batting eyelashes
Fundita xD

2 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti impresioneaza-l cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| Tymmi a răspuns:

Nu e chiar atat de rau sa pici cu un baiat.Si diriga noasta a propus sa tragem la sorti. Pai, ar trebui sa ii iei ceva simbolic, ca un glob din acela cu mos craciun sau o cana cu mos craciun. Sper ca te'am ajutat.