| matemetica a întrebat:

Buna as dori niste status tari 2012. si inca ceva ...va rg sa ma ajutati. la scoala la sort cand am tras mi a cazut o fata cara nu mi place de ea(nu o suport)...nu stiu ce cadou de creciun sa i fac. vreo idee?

Răspuns Câştigător
| XxlovexX a răspuns:

Ai putea sa ii oferi ceva simbolic gen caciula de Craciun sau glob cu zapada.dar daca ai vrea sa faci ceva mai rau atunci iai ceva
gen halloween, mai urat si sadik dar totusi dragut(inca mai e Craciun)winking

Baftaa:X:X

| matemetica explică (pentru XxlovexX):

Multumesc.

| XxlovexX a răspuns (pentru matemetica):

Npk; x