| luizaionescu45 a întrebat:

Bună,mama are un fost tel un s6...acum o săptămâna i-am luat fostul telefon crezând că nu o să observe că i l-am luat, a observat și i-a dat resetare din fabrică. Problema este că eu pe telefonul meu am acord parental și nu am acces la aproape nimic, ea cât e la muncă pot să iau fostul tel al ei și să îmi instalez tot ce am nevoie și după mi le șterg, dar ea ultima oara a dat resetare din fabrică și eu nu pot să îi dau de fiecare data resetare din fabrica. Intrebarea e dacă ea îl aprinde și vede ca e nu mai are resetare din fabrica o să își dea seama ca am umblat din nou la el? Vă rog

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-si da seama.

| dinaprilie a răspuns:

Da, isi va da seama. Hei, relax, este greu dar va trece. Coloreaza sau apucate de fumat daca nu ai telefon.

| isemilia a răspuns:

Da, va constientiza asta. Insa daca tot ai acord parental de ce nu faci altceva mai fain?