| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti lume?
Hai sa ne bagam la o mica conversariehappy
Vreti?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Candy, mai stai...si asa nu ai ce face aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma Candy tine si tu la gluma happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor
Lumeeeeeeeeeee, ce face femeia din barbatrolling on the floorrolling on the floor
Langa geamul meu se plangea unul ca la lasat prietena...si langa el era o tipa care il tot consolarolling on the floorrolling on the floor
Saracii de noirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! am ajuns tarziu? v-ati bagat la somn? nu mai zice nimeni nimic? offf...am ramas doar eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nekane nu ai ajuns tirziu... mai sint si eu, fireste din umbra tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nony, aia mai avea putin si se plangea si ea ca a lasat-o prietenulrolling on the floorrolling on the floor

| freedom a răspuns:

Neata! ma gandesc sa merg la somn pentru ca ma plictisesc laughing). tu ce faci?