| teoteo12 a întrebat:

Nu stiu daca e locul potrivit dar exista posibilitatea ca o persoana sa fie violata in timp ce doarme? Sau supusa altor perversiuni sexuale (oral etc.)? Chiar vreau sa stiu si parerea altor oameni

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate, dar odata bagata pl in piz. aia se simte bine si se face ca nu simte

| teoteo12 explică (pentru mgtow):

Esti nesimtit si probabil un posibil violator dupa parerea mea dar sa stii ca au si femei care au reusit sa treaca peste viol. Cu greu dar au reusit, daca aveti **** va credeti stapanii lumii. Nu e chiar asa, cei care sunt cu adevarat oameni stiu ca violatorii sunt sunt inferiori mult rasei umane, nu pot fi numiti oameni dar nici animale, ca animalele macar nu au ratiune. iti dau 2 exemple, lady gaga si madonna au trecut peste viol si vezi cum au ajuns, nu au uitat experienta ingrozitoare prin care au trecut dar sunt ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru teoteo12):

Ma, tu gandesti?laughing) NU E NICIO SANSA sa ti se intample asa ceva in somn si sa nu simti.

| teoteo12 explică (pentru anonim_4396):

Chiar daca dormi ca lemnul? vorbind la modul cel mai serios acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru teoteo12):

Evident ca simti, dormi, nu esti in coma. Acum fara suparare, cum naiba te poti gandi la asa ceva?

| teoteo12 explică (pentru anonim_4396):

Am adormit cu cineva strain in apartament. Colega de apartament l-a adus zicand ca e prietenul ei dar nu stiu ce sa cred, nu ma inteleg cu ea si asa am ajuns sa ma gandesc la asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru teoteo12):

Esti paranoica, eu am calatorit vara asta cu straini si am dormit 5 in camera (baieti+fete), crezi ca a intrat vreo fata in depresie? E imposibil sa se fi intamplat ceva, stai linistita. happy

| mgtow a răspuns (pentru teoteo12):

Nam ajuns asa departe mai flacau

| teoteo12 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, dar eu chiar am ajuns sa iau antidepresive din cauza asta. sper din tot sufletul sa nu se fi intamplat nimic

| mgtow a răspuns:

Dar am facut-o cu fosta si a zis ca a fost mişto

| teoteo12 explică (pentru mgtow):

Ai profitat de ea in timp ce dormea? Mai bine nu imi ziceai asta, nu pot sa cred ca va laudati cu asa ceva

| mgtow a răspuns (pentru teoteo12):

Experienta noua dar si ea ma violat numa ca eu sforaiam

| teoteo12 explică (pentru mgtow):

Cu prietena ta am inteles, v-ati permis. dar cu o fata pe care nu o cunosti, stii doar ca prietena ta are ciuda pe ea, ai face asa ceva ca sa va razbunati?

| mgtow a răspuns (pentru teoteo12):

Nu

| teoteo12 explică (pentru mgtow):

Deci tu zici ca nu ai face, ca nu e cineva in stare sa faca asta? Nu stiu de ce cred acum cuvintele strainilor dar cand esti in depresie ai nevoie sa iti zica cineva ca n-ai patit nimic si ca totul e bine

| Freya1 a răspuns:

Nu are cum poate daca te sedeaza atunci nu mai poti reactiona da de simtit tot simti

| teoteo12 explică (pentru Freya1):

Si orice fel de act sexual ar fi fost as fi simtit? Chiar si oral daca incerca? cred ca ma uit prea mult la filme dar daca lucrul asta m-a adus intr-o stare de anxietate si depresie nu stiu ce sa mai fac

| Freya1 a răspuns (pentru teoteo12):

Simti orce fel de tip de sex stai linistita.

| Crackman a răspuns:

Daca este beata tare si abia mai respira. muahahahaha

| teoteo12 explică (pentru Crackman):

Nu a consumat nimeni alcool. Am reusit sa stau treaza pana spre dimineata de frica si asa am adunat si mai mult oboseala apoi am picat intr-un somn profund si ma gandesc sa nu fi profitat de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Dormi adânc?

| teoteo12 explică (pentru anonim_4396):

Da, uneori. Chiar as vrea sa aflu si parerea altor oameni

| anonim_4396 a răspuns (pentru teoteo12):

Ma indoiesc ca n-ai simtilaughingchiar si asa.

| teoteo12 explică (pentru anonim_4396):

Tu razi acum dar de luni de zile ma intreb daca nu am trecut prin cine stie ce situatie ingrozitoare. Sa fie asa cum zici tu dar nu stiu ce sa mai zic, eu am ajuns intr-o stare proasta din cauza asta si nu stiu ce sa fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru teoteo12):

Nu te mai gandi la astaE imposibil, mai ales daca erai virgina.