| restuleistorie a întrebat:

sunt impreuna cu un baiat de 2 ani, il iubesc foarte mult si vreau sa il satisfac mereu in moduri diferite. as vrea sa stiu ce se intampla daca ii fac un oral in timp ce el doarme?
tin sa mentionez ca deja facem dragoste si multe altele.
deci as vrea sa stiu cum ar reactiona el sau ce se intampla daca in timp ce doarme ii fac un oral.
multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde in care faza a somnului
prima faza ne trezim rapid
in a doua faza ne trezim mai greu
in a treia faza rmn suntem paralizati complet, nu simtim nimic
daca doarme la ora 22
22-01 prima faza
01-03/4 a doua faza
ultima faza 03-06, 7 faza cu paralizarea
dimineata si insulina e mare deci penisul intra in erectie

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

S-ar putea sa se trezeasca si sa treceti la un act sexual normal.