| mariazuzu45 a întrebat:

Buna TPU :* acum cateva zile mi-am facut cont pe ask.fm si voiam sa stiu cum pot face schimb de like-uri cu o persoana? astept raspunsuri happy dau funda :3 :*

3 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Tu ii dai ei like-uri si ea iti da tie.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor. Pe internet e simplu ca si in realitate.
O chemi la tine acasa, o servesti cu ceva, radeti impreuna, dupa o inviti in dormitor la tine, unde ii mangai cu ce poti ochiul ala maro, de obicei cu limba.
Apoi vine randul ei. Nu necesita bani sau ceva, poti s-o servesti si cu ceai dintr-un ibric ruginit umplut pe jumatate, nu se supara. Doar ce urmeaza conteaza.
Deci observi si tu ca nu e asa de greu. Difera putin treaba, in realitate nu va vede nimeni, in schimb pe net va vede toata lumea, iar perceptia e aceeasi.
Si ca sa nu incepi cu injuraturile, ca tind sa cred ca sa faci, trateaza ask-ul ca atare, adica dai intrebari si nimic mai mult.
Nu mai cersiti like-uri ca sa va simtiti bine cu voi, ca sunteti nesemnificativi daca ati ajuns in stadiul asta.
Daca like-urile iti aduceau bani de paine, nu existau reprosuri. Da nu iti aduc nimic si pe seama lor o sa traiesti cu impresia ca tu ai ceva de spus pe lumea asta, chiar daca tu de fapt esti doar de decor pe lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu... e penibil.