| alejandrobossdeboss a întrebat:

Buna TPU, am 13 ani făcuți recent si port marimea 43, 43.5. Am inaltimea de aprox 175 cm, ce inaltime finala ar trebui sa am?

6 răspunsuri:
| gilk a răspuns:

Cred că exagerezi, doar nu ți-a crescut piciorul și ai rămas tu scund. Preconizez că vrei avea cam 1.85, depinde ce rude ai, însă cu mărimea pantofului e greu de crezut că tu chiar porți atât, poate îți place ție mai mare încălțămintea

| sierra1 a răspuns:

"inălțime finală" - adică ce e aia?

| alejandrobossdeboss explică (pentru gilk):

Nu exagerez, atat am.

| alejandrobossdeboss explică (pentru sierra1):

Ma refer la cat de inalt voi fi

| sierra1 a răspuns (pentru alejandrobossdeboss):

Ce vrei tu e ~pe ghicite~
O "clarvăzătoare" te-ar ajuta aici

| oglindasultanului a răspuns:

Pai cred ca unii ne oprim din crestere la varsta aia. Probabil nici n-o sa depasesti 1, 80, ca si eu eram inalta clasei in generala, cresteam f repede, si am ramas sub 170.