| Elenasaveta5550 a întrebat:

Bună TPU am nevoie de ajutor pe data de 16 ianuarie am avut un contact sexual neprotejat, nu mult,după o oră de la contactul sexual, si-a făcut apariția și menstruația timp care a durat pana în în data de 19 ianuarie, iar astăzi 21 ianuarie am niște dureri de cap și stare de vomă, pot fi însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Pai dacă ți-a venit menstruația, nu ești însărcinată.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina.

| Celcestietot a răspuns:

Cumpara un test de sarcina de la o farmacie si vei afla!

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat!

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!