| Christyan a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Am un stick de 4 GB. Intr-o zi am mers la un prieten de al meu sa il ajut sa iti puna windowsul cu un stick bootabil, stickul meu.Lui nu ii citeste cd/dvd pc-ul asa ca am bagat un dvd cu windows 7 in pc-ul meu,am bagat si sticukul,am luat programul win to flash si m-am apucat de treaba. In timpul procesului a aparut o problema, astfel s-a blocat pe la 30% si am scos si stickul si dvd-ul. Acum am o fila pe stick "CV5HG4C7BC..." care nu mai poate fi stearsa,stickul nu mai poate fi formatat in nici un fel nici prin click dreapta si format,nici prin click dreapta la computer,manage,disk management etc si nici nu mai pot copia nimic pe el. Precizez ca am incercat si cu un unlocker! Ce pot face, ce s-ar fi putut intampla cu stickul? Ofer funda! Multumesc!

1 răspuns:
| bogddan4you a răspuns:

Sunt 2 variante 1 stikul sa se farame adica sa numai fie bun de loc si 2 ca sticul sa fie farmat doar pe jumatate adica mai poti sa-l faci idul meu mess daca vrei sa te ajut anonim4you44