| Chrapan_Andrej_1994 a întrebat:

Azi am o intrebare pentru voi despre youtube...Deci problema este ca nu am abonati... Am pus pana acum 9-10 videoclipuri si am numai 5 abonati (prietenii mei ). Vreau sa va intreb cum sa fac mai multe vizualizari si abonati. Inafara de site-ul acela pe care trebuie sa dai si tu aboneaza! Cel mai bun raspuns funda!

8 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Pune nume si tag interesent.
Vezi ce se cauta. Si tag pune ceva general.

| TrialByFire a răspuns:

Acuma depinde ce postezi, daca te postezi filmandu-te cu o telefonul in timp ce joci un joc video atunci iti dai seama ca nu o sa ai abonati.Trebuie sa pui si tu ceva interesant, original.

| andrejko111 a răspuns (pentru darkwisper):

Pai daca ai putea sa imi zici tu ceva taguri as fi incantat..ca eu am pus destule si nimic

| andrejko111 a răspuns (pentru TrialByFire):

Cauta te rog pe youtube RoXtoN96 ( nu pot da linkul sunt pe tell)

| andrejko111 a răspuns (pentru andrejko111):

Tot eu sunt doar ca de pe alt cont happy

| darkwisper a răspuns:

Depinde ce filmulete, ce jocuri.

| darkwisper a răspuns (pentru Chrapan_Andrej_1994):

Pune link la profilul tau, ai cam postat linkul general de la my videos, adica cel pe care oricine il are la profilul lui.