| Șevval a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile de slăbit care se găsesc în farmacii?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastile de slabit? Nici de sunat nu suna bine, parca doar din nume iti dai seama de zecile de motive pentru care N-AR trebui sa iei as ceva. Cauta si tu pe net motivele pentru ca daca as sta sa ti le enumar mi-ar lua cel putin 30 min. Iar daca suspectezi ca ai probleme cu tiroida sau altele care te impiedica sa slabesti, fa o vizita la endocrinolog. Niciodata n-ai scuza sa iei otravurile alea.

1 răspuns:
| Blackrose18 a răspuns:

Eu zic sa renunți la prea multa paine, sa lasi acidurile, dulciurile (consumi rar cand iti e pofta ) si sa faci sport sa nu stai sa fii energic, vei slabi cu siguranta însă este un ceai verde care matusii mele chiar i-a dovedit ca e. Bun intrebi la farmacie de ceai verde