| Andreessa a întrebat:

Buna TPU la sims2 am comandat prin telefon la delivery mancare si a venit omu a lasat mancarea s-a urcat in masina si a ramas blocat adica de 4 zile masina nu se mai misca si cand comand iar mancare nu vine
Ce sa fac? Cum sa plece masina din nou? Buna TPU la sims2 am comandat prin telefon la delivery mancare si a venit omu a lasat mancarea s-a urcat in masina si a ramas blocat adica de 4 zile masina nu se mai misca si cand comand iar mancare nu vine
Ce sa fac? Cum sa plece masina din nou?!

1 răspuns:
| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Restarteaza jocul