| yoloqerty a întrebat:

Mi am comandat recent ceva de pe eMAG si vreau sa stiu si eu cam in cat timp vine.
Am comandat niste casti acum 5 zile cu ramburs la posta si pot da tracking la comanda. Si de 5 zile nu s-a intamplat nimic, a ramas in acelasi stadiu.
In concluzie cam in cat timp vine comanda sau voua in cat timp v-a venit?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Si eu am dat o comanda la eMAG si scrie ca pe 28 noiembrie se livreaza. Termenul de livrare de BF deci este 10-12 zile deci pana miercurea viitoare ar trebui sa iti vina.Nu avem ce face decat sa o asteptam.Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nimerit de black friday, eMAG a anuntat ca se vor intinde pana pe 28 noiembrie comenzile in perioada asta

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai comandat de black friday, stai calm incă vreo săptămână

| OldSoul a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la "Comenzile mele", la comanda in cauza, sa vezi ce status are comanda, si respectiv sa verifici "Data estimata de livrare".
Eu am plasat doua comenzi, una din ele mi-a venit duminica, iar cealalta inca nu este trimisa.

| HadesSs a răspuns:

Eu am patit la ei ca o comanda sa vina dupa 3 saptamani si am renuntat la ei, au preturi mai mari spre deosebire de cel.ro