| Steffana a întrebat:

Bună, TPU.
Mi-am creat un cont nou de Facebook, am întrat și le-am trimis poza cu buletinul, după 2 h îmi dezactivează contul și îmi spune să-mi confirm contul!
Îmi spune "FA UN SELFIE VIDEO. Este necesar sa faci un scurt clip video în care sa te înregistrezi întorcând capul în diferite direcții. Ne va ajuta sa confirmam că ești o persoană reală" OK, am făcut acel clip video, după îmi spune "Selfie video finalizat" Dacă au și documentul de identitate, iar acum au și un clip video cu mine voi mai avea probleme cu confirmarea identității? Gen dacă unii îmi dau raport ca as fi FAKE cred ca nu îi i-a în considerare. aștept răspunsurile voastre

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Trebuie doar sa astepti o sa iti deblocheze contul.