| HighDM a întrebat:

Sunt admină la o pagină de facebook ( eu sunt singura manageră, restul admini ), şi primesc mesaje pe wall de la unii că vor publicitate reciprocă; şi mai răspund unii admini, care îmi sunt prieteni foarte buni (chiar mai mult de prieteni foarte buni), nu ştiu cum să le spun să nu mai răspnudă. În fine, am zis să apelez la voi să îmi spuneţi dacă pot seta să raspnudă doar managerii (adică eu). Pot? Vă rog frumos, spuneţi-mi. Dau FUNDA! :**

1 răspuns:
| anonima01 a răspuns:

Din cate stiu eu nu cred a poti si eu sunt admina la o pagina, insa nu ma bag sa raspund. Ai putea sa ii rogi frumos sa nu mai raspunda penteu ca este totusi pagina ta si ca tu decizi daca vrei sau nu sa faci publicitate altei pagini.
Bafta!