| MariaMaria006 a întrebat:

Sunt admina pe o pagina de pe Facebook si admina principala nu vrea sa ma scoata findca nu are timp, in fine! Cum pot iesii de pe pagina singura?

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu i-as comunica ca daca nu te scoate o sa incepi sa dai mesaje publicitare cu pornake, ca incepi sa blochezi la intamplare utilizatori, etc.

| presus a răspuns:

Un click pe "paraseste pagina".

| MariaMaria006 explică (pentru presus):

Unde scrie?

| presus a răspuns (pentru MariaMaria006):

Daca esti administrator in acea pagina, poti da "paraseste pagina" din partea dreapta jos, langa setari.

| MariaMaria006 explică (pentru presus):

Nu sunt administrator

| presus a răspuns (pentru MariaMaria006):

Atunci nu mai accesa pagina. Bafta!

| DenisaAnon a răspuns:

Daca esti si tu administraror poti sa te scoti singura. Daca nu..nu se poate. Funda?