| Mihaela_Preda_1999 a întrebat:

vreau sa ma ajutati daca puteti cu niste sfaturi. Sunt clasa a10a acum, iar cand voi termina liceul voi pleca in Anglia la Londra pentru a lucra acolo, ma va ajuta varul meu si sotia lui, ei sunt acolo de 4 ani si imi este putin frica. Nici nu stiu cum sunt oamenii pe-acolo, ce fel va fi. Cine locuieste acolo sau a vizitat sa-mi spuna cum este, stiu si engleza destul de bine...

2 răspunsuri:
| Vlad9512 a răspuns:

E foarte bine ca ai pe cineva acolo, eu zic ca este ok, nu e o tara cu oameni dusmanosi, iti urez noroc in viata!

| chiken69 a răspuns:

Oamenii sunt destul de prietenosi pe acolohappy unii au fete dubioasehappy dar in 2-3 luni te acomodezi usor acolo