| Ingrid16V a întrebat:

Bunasad Sunt in clasa a 12-ahappy si mi-e foarte frica de examene:-s Insa nu aste e problemahee hee Nu stiu la ce facultate sa dau, daca reusesc cu bac-ul:-s Imi place sa compun poezii, imi place franceza putinhee hee, si spaniolalove struck La romana ma descurc destul de bine, am media 8:d As vrea sa dau la facultatea de drept, dar nu-mi place engleza si am auzit ca e limba de bazacrying Vreau si eu niste pareri:-s A mai studiat cineva dreptulthinking

Ajutati-ma va rogsad
Multumesc mult pentru sfaturihappy:*

1 răspuns:
| monica_8816 a răspuns:

Pai eu cred ca ai putea merge ls facultatea de lb si lit romana (asa poti sa iti publici intr-o carte poeziile)