| koMy14 a întrebat:

:* Vreau şi eu nişte statusuri despre Prietenie Adevărată, nu vreau să fie copiiate de pe Net sau Link-uri.
Dau Fundiţă pentru cele mai frumoase statusuri! :*batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Varain a răspuns:

Da si tu o fuga la biblioteca si cauta cartea Surasuri migdalate (nu mai stiu exact autorul). Ai acolo multe citate interesante.

| AndreeaDeea20 a răspuns:

Dacă îmi răneşti prietena cea mai bună sunt în stare s fac ca moartea ta să pară un accident. :* :* Sper să te ajute

| AndreeaDeea20 a răspuns:

Dacă îmi răneşti prietena cea mai bună sunt în stare să fac ca moartea ta să pară un accident.

| koMy14 explică (pentru AndreeaDeea20):

Multumesc Andreea :*, speram ca imi dai mai multe. big grin

| AndreeaDeea20 a răspuns (pentru koMy14):

O sa incerc sa mai compun eu nu le iau de pe net... :*