| DaianaDiana a întrebat:

Statusuri frumoase despre orice?! :3 Nu vreau link-uri! Dau fundiță

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

"The Gods give with one hand and take with the other."
"Fear cuts deeper than swords."
"If I look back I am lost."

| kar1GaNNN a răspuns:

Cand ai pe cineva langa tine. Si nu stii sa apreciezi. Realizezi ce greu ti.e fara el. Dupa ce il pierzi.

♥ Dilema ta sunt eu! Fosta prietenului tau day dreaming...

Decat sa minti, ca nu vrei, sufletul tu sa mi-l iei,

Mai bine pleci si ne oprim, o sa doara mai putin.

Telefonul il strang cu obsesie in mana ..Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost, si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! ..pentru ca stii..viata e grea si lumea e rea..cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa?!

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand merit cel mai putin.....Atunci am nevoie cel mai mult!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare.

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat, Mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

♥Zambeste chiar daca ai sa cazi, Chiar daca soarele apune si azi.

•O clipa langa tine n`as putea s'o uitlove struck!•
Noapte Buna!

| Voidwithin a răspuns:

Orice e frumos nu conteaza ce caci totul e frumos.(nonsens)

| BTWIN a răspuns:

Stiu ca nu vrei link-uri dar aici sunt foarte multe si interesante daca nu frumoase:) macar uita-te

Http://tisport.blogspot.ro/2009/05/motto-uri-citate-celebre-zicale.html