| pwp a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?(disney channel)
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare searaa!blushing
Si nu am 10 ani; dar ma atragebatting eyelashes
Si astept in fiecare zi sa ma uit day dreaming
Vizionare placuta >:d

882 răspunsuri:
| Iubiticatahh a răspuns:

Pai.nu stiu. nu e nici "extraordinar" dar nici "urat". e dragut,big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MarinaMrn a răspuns:

E foarte tare mai ales imi place de nini de ambasador, lola, martin...

| xMikishor a răspuns:

Deci mai intai nu seamana cu o telenovela.Chiar e o telenovela(in spaniola)si este super fain.Ma uit in fiecare seara... o ador pe Nini:X:X

| MyWorld_3947 a răspuns:

Mi se pare destul d einteresant, la inceput nu era prea palpitant, dar acum cand a ajuns pe la episodul 90 e interesant, si apropo chiar este o telenovela dar pentru copii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut doar 2 episoade, dar pare interesant, desi seamana cu o telenovela tipica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde as putea sa-l vad online? Mi se pare super tare si vreau sa-l vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut serialul frumusel...straight face Prima uara la ep 1 mi s-a parut urat... Dar acum e frum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo e chiar tare si sincera sa fiu pana acum mi s-a parut ff interesant dar totusi putin cam prea copilaresc, in fine pot sa spun ca e " adorabil "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos. Mie imi place mult Nini si Martin.Ma uit in fiecare zi la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super! ma uit in fiecare seara...deabea astept si seara asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il adoooor, mai ales pe lola(blonda)si matin(fiul ambasadorului)imi plac cum le sta impreuna big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult e frum mai ales pertea can apare NICOLAS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna de p... a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare aha aha aha aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e misto; P
Si apropo Nicoleta, e o telenovela!rolling on the floor

Da am si eu o intrebare: intre nini si ambasadorul va fi ceva?thinking
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit, imi place foarte mult.Se potriveste cu povestea mea de ibire.Am unsprezece ani. Ma numesc Andreea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit si mi se pare foarte amuzant. Am o colega din Italia care mi-a spus sfarsitu: NINI se va casatorii cu TOMAS. In rest este un serial frumos, care nu contine un limbaj obscen, dar imi displace acea subtritrare.Asta e tot. Comentati neaparat. Astept parerile voastre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini e foartte ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o ador pe nyny! mai ales episoadele in care nyny se indrgosteste de ambasador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe nini si thomas e tare frumos as vrea saal vad la fiecare 5 minute este foarte tare kisskissNINIkissTHOMASkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare plin de dragoste si de iubire