| pwp a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?(disney channel)
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare searaa!blushing
Si nu am 10 ani; dar ma atragebatting eyelashes
Si astept in fiecare zi sa ma uit day dreaming
Vizionare placuta >:d

882 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii ziceti ca e telenovela dar in reclama zice ca e telenovela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte fain si stau in suspans ca nu stiu daca Nini se va cupla cu Thomasito?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare e serialul meu preferet super cine la regizat e un geniu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare super tare mai ales martin il ador e splendid
si se potriveste de minune cu lola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super ma uit da nu tot timpul si da e o telenovela dar mai mult pentru cei da 8-13 ani dar nu zic ca alt cineva nu se poate uita eu am 11 si ma numesc izabela adica seman izabela imi place sa scriu articole si mi-ar placea sa fiu jurnalista de aia toata lumea imi spune ca ma pricep la comentare ...mersi daca ai citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare n-am ratat nici un episod abia astept episoadele noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarte mult,
Nemaipomenit!
Nu pierd nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare ma uit in fie care zi voi va uitati? daca da scrieti, telenovela nini disney channel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma face sa imi doresc sa devin o persoana mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super fain! ca cheliosu cu par adica tomas se va casatori cu nini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit dar stiu ca intre nini si ambasador va fi ceve si mai stiu care este secretul lui celina, este ca sia abandonat fica uitati-va si voi o sa vedeti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prefarata mea si in fiecare zi ma uit la nini si sunt curioasa cine o santajeaza pe selina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deabea inplinesc 9 ani si ma uit imi place.
atat ca nini se cam prosteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mai ales cand Nini era cu ambasadoru si vice cancelarul pe vapor si a tras Nini din greseala in fundul Selinei.Nini e un serial tare. va rog. fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mai ales cand Nini era cu ambasadoru si vice cancelarul pe vapor si a tras Nini din greseala in fundul Selinei.Nini e un serialtare. va rog. fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare mai ales cand Nini era cu ambasadoru si vice cancelarul pe vapor si a tras Nini din greseala in fundul Selinei.Nini e un serial tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place f mult nu am pierdut niciun episod smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare EmIsiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place.si sunt baiat si am 14 ani laughing. dar nu stiu de ce imi place. mi se pare interesant love struck... l urmaresc in fiecare seara.si mi se pare ca este foarte bun.tocmai pentru ca nu are un limbaj agresiv smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E telenovela numai ca o arata pdiney channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap ma uit si e tare pwpiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit in fiecare seara chiar daca am 14 ani! Imi place la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mise pare perfect e un episod foarte frumos in fiecare zi il urmaresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
da
misto cu cheliosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool ca da si e super chir daca am 12 ani happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urita i nini oare citi ani are?
imi dati un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place chiar mult si ma uit in fiecare seara...nu am ratat niciun episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu narcisa salbatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e o telenovela prosteasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare telenovela