| pwp a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?(disney channel)
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare searaa!blushing
Si nu am 10 ani; dar ma atragebatting eyelashes
Si astept in fiecare zi sa ma uit day dreaming
Vizionare placuta >:d

882 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit in fiecare seara. imi place foatre mult de nini, thomas si micuta sisi. zelina si fratiso ma dispera. pe voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini cu vicy si sisilea si jou si nicolas sunt cei mai tari din episod pup ma numesc selina manuela mirabela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa, ma uit, la inceput nu eram prea captivata, dar acum IL IUBESC! :X :X :X Am grija sa nu ratez niciun episod! Personajul meu favorit este Chow (fata din Coreea)batting eyelashes Si apropo, oameni buni, chiar este o telenovela! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super! Iubesc,, Nini''! Le ador pe nini si cici!
Sper sa ma pot uita la toate episoadele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Teodora imi place mult si il astept in fiecare seara sa inceapa si nici eu nu am zece ani dar totusi imi plac mult filmele de genu asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place de nini si tomas.Ma uit mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Acesta este un raspuns pentru pietena mea Ale: Este cel mai tare serial!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! m-am uitat pe you tube si in ep. 128 se casatoreste cu Thomas ambasadorul si in 127 se desparte se femeia aia nu de nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit in fiecare seara mise pare super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal mi se pare foarte amuzanta, foarte frumoasa si foarte desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ffffffffffffffffff bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial frumos.ma uit in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee super tare! il vada in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna da ma uit mi se pare foarte frumos si imi mai place de Tomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit
asa da e cam prostesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mi se pare mie ha ha ce intrebare imi place la nebunie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare dar cine mai intra aici va afla, pentru ca m-am uitat eu p youtube, Nini se casatoreste cu ambasadorul. Daca nu ma credeti cautati asa : nini cap 128 parte 11 [final]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super tare, ma uit in fiecare seara n-am pierdut nici un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit la fiecare episod cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa imi place foarte mult nini mai ales de tomas si sa stiti nini si tomas vor fi ampreunba dar la sfarsit aproape tomas afla ca nicolas e nini! dar tot se casatoresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit si e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thomas e un inger dn cer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super filmul.hee heedar nu stiu cum sa vad toate episoadele...sad ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai frumos serial, ma uit in fiecare seare, nu am pierdut nici un episod dar cred ca daca as pierde vreun episod chiar daca l-am mai vazut nu as putea dormi toata noaptea.imi pare foarte rau ca nu este de mai multe ori pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E minunat urmarim fiecare episod seara. Ne place de toti:CEOU, MARTIN, LOLA, SISI, CEAMA, mai ales de NINI si TOMAS. Uitativa e minunat!